סוגי טיפולים

עיסוי שבדי

עיסוי שוודי הוא העיסוי הפופולארי ביותר שלנו. העיסוי השוודי הוא עיסוי רקמות עמוק מרגיע שמשיג את התוצאות הטובות ביותר על עור חשוף ותוך שימוש בשמני עיסוי חיוניים. העיסוי השוודי שלנו הוא דרך נפלאה להירגע ולהשתחרר בין אם מכאבים פיזיים או מלחצים נפשיים.

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי מרוכז וטיפולי שיכול למקד לאזורים בעייתיים ספציפיים בקשרי שרירים ושרירים ורקמות חיבור עמוקים יותר. באמצעות שבץ מכוון, איטי או שפשוף של כל השריר, המטפל יכול לפתור שרירים כרוניים צמודים או כואבים, מאמץ חוזר, בעיות יציבה או פציעות.

עיסוי ספורט

עיסוי ספורט מבוסס על העיסוי הקלאסי או השבדי. עם זאת, עיסוי זה נוטה להיות עמוק יותר ויותר אינטנסיבי, ומתמקד יותר בתנועה ובתקשורת בין המטפל למטופל ופחות בהרפיה, וזאת על מנת להעניק טיפול ממוקד.

עיסוי שיאצו

הטיפול בשיאצו מקורו ברפואה הסינית המסורתית ומטרתו לעורר נקודות דיקור בגוף כדי לשפר את זרימת האנרגיה ולעזור להחזיר את האיזון. עיסוי שיאצו מתבצע לרוב על מחצלת על הרצפה או על שולחן עיסוי נמוך ונעשה עם בגדים. בדרך כלל משתמשים בו להפחתת לחץ ולמניעת בעיות בריאות הקשורות למתח

עיסוי רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה לא רק מעסה את כפות הרגליים באופן כללי, היא שיטת אבחון וטיפול נקודתי בבעיות שונות בגוף. העיסוי ברפלקסולוגיה מכוון מטרה לטיפול נקודתי בבעיות ממוקדות בגוף, שלא כמו עיסוי רגליים רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול אלטרנטיבית ולא עיסוי פנאי בלבד. אם אתם סובלים מבעיה כלשהי אנו ממליצים בחום להתנסות בטיפול רפלקסולוגיה כדי להבין יותר לעומק מדוע השיטה כה יעילה בטיפול הוליסטי.

עיסוי ארומתרפיה

הוא עיסוי שוודי בו מוסיפים לשמן העיסוי שמנים צמחיים ריחניים (המכונים) מטפלים בדרך כלל משתמשים בשמנים אתריים מעורבבים מראש כדי להירגע, לעורר אנרגיה או להגביר אנרגיה. ההשפעות המרגיעות של עיסוי ארומתרפי עשויות להועיל למגוון מחלות, כולל דיכאון, נדודי שינה, הפרעות עיכול מסוימות וכאבים.

Call Now Button