רציתי להודות לך מעומק לב, על טיפול מדהים שקיבלתי ממך. באתי מתוחה והרגשתי בזמן הטיפול איך כל המתח בגוף מתפוגג לו אט אט. ההשקעה והמסירות שלך ניכרים מאוד בטיפול. אף פעם בעצם לא קיבלתי טיפול כל כך מפנק וכל כך מושקע. יצאתי ממך רעננה, וחדשה. תחושת הרעננות נשארה אצלי עוד הרבה זמן לאחר הטיפול. את עדינה, אדיבה ומעוררת השראה בעבודה שלך. אני מאחלת לך שתמשיכי כך, אוהבת אותך ואת ידי הזהב המרפאות והמפנקות שלך תודה אתל, תבורכי! וממליצה בחום רב לכולן. ‏‏מרגישה ‏אסירת תודה‏.
John Doe
Designer
אתל! היום הבנתי דרך עבודתך המקצועית והייחודית מה פירוש המילה ייעוד! מעולם לא קיבלתי טיפול שמשלב בתוכו כל כך הרבה אלמנטים: קבלת פנים מאירה ולבבית שמקרינה מיד תחושת נינוחות ושלווה, מוסיקה נעימה, ריחות נפלאים, מגע קסם מידייך המקצועיות שגורמות לשחרור מלא של הגוף והנשמה, סוגי תנועות ועיסויים מיוחדים בתכשירים מהטבע, כאלה שגורמים למתיחה ולהרפייה בעזרת חום וקור קרצוף ופילינג מיוחד. שתזכי להבריא ולפנק עוד רבבות של אנשים. כאשר אדם מצליח להרשים באופן שאת מצליחה סימן גם שהנשמה שלך עובדת וזה ההבדל בין מקצוע לבין ייעוד.
John Doe
כל אחד צריך למצוא לו מקום בו יוכל לצאת מדעתו בשלווה! בפעם הראשונה שהייתי אצל אתל חשבתי שסתם נפלתי על יום טוב שלה ושהיא מלאת אנרגייה, היא נתנה לי טיפול שלא יכולתי להפסיק לדבר עליו שבוע שלם. זה היה פשוט מושלם : היחס, הגיוון בטיפול, החמימות. מהר מאוד הבנתי (בטיפול השני) שזה לא עניין של מצב רוח, אלא שהיא פשוט כזאת: בחורה אנרגטית וקורנת שעושה לאחרים טוב ונהנית מזה באמת . זאת הדרך הטובה ביותר לפנק את עצמי ואת האהובים עליי. אתל אין עלייך.
John Doe
אני מרגיש כאילו אנחנו מכירים כבר שנים, בעוד שלמעשה נפגשנו על מיטת הטיפולים שלך רק לפני מס' חודשים. אין ספק שהשינוי הגדול שאת מביאה בידייך לחיי המטופלים שלך חל גם עליי. את יסודית ,משקיענית ,משחררת ומפנקת, אשת שיחה מרתקת ומקצוענית לעילא ועילה. את סופגת ממני אנרגיות שליליות וטוענת בי "סוללה חדשה" להמשך החודש. בעיניי לא מספיק להיות יפה רק מבחוץ .עליך להיות גם יפה מבפנים ,ואת ללא ספק אחת כזו. אני רוצה לאחל לך שנה טובה, ושתזכי להמון חום ואהבה לפחות באותה הכמות אותה את מרעיפה על מטופלייך אם לא יותר, פשוט כי מגיע לך. וכמו שכתבתי בכותרת אין כמוך אתל.
John Doe
Call Now Button